Дуже задоволена роботою продавця. Товар доставлено своєчасно,враховано всі побажання по кольору,приємне обслуговування. Столиком задоволена! Рекомендую і продавця, і товар!
Дякуємо Вам за співпрацю!
Кухня дуже гарна, мені все сподобалося.
Дякуємо Вам за замовлення!
Дякую за замовлення! Якісний продукт та чудовий менеджер,рекомендую!
Дякуємо,звертайтеся будемо раді!
Дуже задоволена, стіл якісний, продавець компетентний, все чітко і ясно роз'яснив, швидко доставили.
Дякуємо Вам за співпрацю!
Дякую за швидку доставку та якісні меблі!
Дякуємо Вам за звернення!
Все добре, магазин рекомендую!
Дякуємо Вам за роботу!
Дяуємо Вам за співпрацю!
Все гарної якості, рекомендую.
Дякуємо Вам за замовлення!